Automatic Searches - інструкція по використанню

Початкова сторінка

Run - перейти до пошуку авто

Settings - основні налаштування програми

Shut down - вийти з програми

Home - перехід на початкову сторінку

Налаштування програми

Основні параметри включають мову програми, валюта в якій буде здійснюватися пошук. При виборі мови автоматично буде вибрана валюта яка відповідає даній країні, але при потребі, ви можете змінити її на будь-яку іншу із поданого списку. Після цього обираємо сайт обміну валют. Крім цього можна обрати з якою періодичністю оновлювати курси обміну валют. Інші параметри відповідають за одиниці виміру, як наприклад, відстань у милях або кілометрах, потужність у кінських силах або кіловатах, вага – у кілограмах або фунтах. Останнім пунктом йде вибір сайтів, що будуть доступними для вибору у пошуковій критерії. На даний момент у програмі підтримується 10 веб-сайтів для пошуку автомобілів, серед яких сайти таких країн як Німеччина ( mobile.de, autoscoat.de ), Великобританія ( autotrader.co.uk ), Росія ( auto.ru, drom.ru, avito.ru ), Україна (autoria.ua), Грузія ( myauto.ge ), Білорусь ( abw.by ), Польща ( otomoto.pl ). Можна обрати всі сайти одразу при виборі виборі пункту Всі сайти, або зняти галочку і обрати бажаний список.

Approve - підтвердження налаштувань

Back - перехід на початкове вікно

Refresh - відповідність обраної валюти до інших.

Пошукова критерія

Cтворення, редагування та видалення пошукової критерії Criterea

Create - створення пошукової критерії
З самого верху присутнє ім’я пошукової критерії – обов’язкове поле для вводу. Далі марка, модель, ціновий інтервал, наявність або відсутність пдд, рік та пробіг автомобіля. Місцезнаходження включає країну та адресу. Крім цього, можна вибрати радіус пошуку. Індекс - не обовязковий параметр, проте деякі веб-сайти не дозволюять почати пошук автомібіля без його вибору, як наприклад autotrader.co.uk. Серед інших налаштувань – продавець, потужність, паливо, коробка передач, тип кузова, кількість дверей та місць, к-ть попередніх власників, колір та інші.

Link - можна обрати як часто оновлювати результати пошуку автомобілів для даної пошукової критерії, а також обрати максимальну к-ть завантажених авто за сеанс

Stop aria-hidden="true"> - зупинити пошук результатів
Параметр активний пошуковий критерій доволяє встановити чи будуть завантажуватися результати для даної критерії, що дійсно має сенс при наявності двох або більше критеріїв. Ще одне обов’язкове поле для вибору – веб-сайти для пошуку. На даному прикладі були обрані німецькі веб-сайти mobile.de та autoscoat.de.

Approve - підтвердження створення пошукової критерії

Start - початок пошуку результатів


Результати пошуку

На кожному оголошенні присутня інформація про дату його створення (якщо на сайті не вказана дата створення, буде вибраний час завантаження оголошення у програмі), основна фотографія, інформація про те з якого веб-сайту було отримано оголошення, інформація про продавця, його адреса і деяка основна інформація, що включає рік реєстрації, тип палива, пробіг, потужність. Для видалення непотрібного оголошення перетаскуємо його у праву сторону.

Favourite - також можна додати оголошення до фаворитів, щоб випадково не видалити його

Criterea - тут буде міститися список ваших критеріїв (якщо ви створили хоча б одну)

Remove

Create - створити нову пошукову критерію

Edit - редагувати критерію

Sorting - сортування результатів пошуку

Cортування результатів

Тут ви можете швидко та легко відсортувати результати вашого пошуку за бажаними категоріями. За замовчуванням обраний варіант без сортування. Наступні параметри будуть відсортовані у порядку від найбільшого до меншого, проте ви можете також вибрати варіант – сортування за зростанням і отримати обернений результат. Варіант закладки зверху дозволить спочатку показати результати що були додані до фаворитів, а вже потім інші.

Детальна інформації

При виборі оголошення буде відкрито вікно з детальним описом обраного автомобіля. Є можливість переглянути інші зображення автомобіля у горизонтальному або вертикальному положенні, обладнання, описпродавця

Phone - зателефонувати продавцю

Browser - переглянути оголошення у браузері

Back - повернутися до списку результатів пошуку

Сповіщення

При переході програмі на задній план, ви будете отримувати сповіщення про нові результати пошуку, проте ви можете відмінити дану функцію в налашутваннях вашого телефону